03-5440005

 

  צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • יש להזין שם
  שם מלא:
 • יש להזין טלפון
  טלפון:
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
 • Invalid Input
  הערות
 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

מידע שימושי

טיולים לשומרי מסורת

קצת על טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

עם השנים השתכללו התנאים הבסיסיים המאפשרים גם למטיילים שומרי מסורת, להגיע ליותר ויותר יעדים על פני הגלובוס.

במסגרת טיול מאורגן לשומרי מסורת תהיה הקפדה על הפרדה בין קודש לחול – שמירת השבת ובחירת המקום הנכון בכל טיול, לעבור בו את השבת בלי צורך לנסוע, כאשר כל זאת ללא אובדן ימי טיול.

כל זאת נמצא אצלנו בבריזה בראש מעיינינו בתכנון טיולים לשומרי מסורת, כמובן יחד עם הקפדה על כשרות.

אנו מאושרים כי עוד ועוד טיולים לשומרי מסורת יוצאים אתנו לקצווי עולם ואנו גאים על כך. אחרי הכל גם זו.... אמנות הטיול.

אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים ונספר לכם הכל אודות כל הטיולים המאורגנים לשומרי מסורת לכל היעדים. נשמח לעמוד לרשותכם עם כל שאלה.

 לקבלת מידע והצעות השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם מיד: צור קשר

טיולים לשומרי מסורת

טיול לאלזס לורן וקהילות שו
למידע נוסף

טיול לאלזס לורן וקהילות שו"ם - סמינר מטייל, 8 ימים מותאם גם לשומרי מסורת

טיול מאורגן לאלזס לורן

** מתאים גם לשומרי מסורת**
**פנסיון מלא**
הקדמה
נהר הריין הזורם משוויץ צפונה, מסמן את הגבול שבין צרפת וגרמניה וממשיך מערבה עד שנשפך אל הים הצפוני בהולנד. לאורכו נבנתה תרבות רב גונית שהשפיעה על העולם כולו. עיירות ימי ביניימיות מנומנמות לצד ערים גדולות, כפרים ציוריים בצד מרכזי תרבות חשובים. הרי הווז' המיוערים משקיפים מהעבר האחד לעמק הריין, מצדו השני היער השחור ובתווך כרמים המכסים את מורדות ההרים ומקיפים את הכפרים והעיירות ב"דרך היין".
כאן,לפני כאלף שנים, נוצרה" יהדות אשכנז" והתפתחו קהילות גדולות וחשובות שהיו מרכזי תורה שהשפעתם ניכרת עד היום הזה: שפייר, וורמס(ורמייזא), מיינץ (מגנצא).
בטיול נעבור גם במץ, ננסי, היידלברג, קולמר, אוברניי, שטרסבורג ועוד. כאן, ממש בלבה של אירופה, נוכל ליהנות מטיול איכותי ונינוח, המבוסס על מלון אחד.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
28/07/15 04/08/15 2050 € תחיה תמרי בהרשמה
ממוסקבה לסנט פטרסבורג – מסע בין בירותיה של רוסיה בעבר ובהווה, טיול מתאים גם לשומרי מסורת
למידע נוסף

ממוסקבה לסנט פטרסבורג – מסע בין בירותיה של רוסיה בעבר ובהווה, טיול מתאים גם לשומרי מסורת

טיול מאורגן לרוסיה: הקדמה
מוסקבה וסנט פטרסבורג מסמלות, יותר מכל, אחת את האימפריה הקומוניסטית של ברית המועצות והשניה את שלטון הצארים. במהלך הטיול נתחקה אחר סמלי מסך הברזל והתרבות החדשה שהתפתחה לאחר מכן. הטיול כולל ביקור בקרמלין, בכיכר האדומה, במוזיאונים המשמרים את אוצרות הצארים, בגלריות מרשימות, בתחנות המטרו המרהיבות, בארמונות המפוארים של סנט פטרבורג, במוזיאון ההרמיטאז', בכנסיות העתיקות ששופצו מחדש ובאתרים רבים נוספים של התרבות הרוסית; חדש מול ישן.
פרק מיוחד יוקדש לביקור בבתי הכנסת. נלמד על העולם היהודי שהיה ועל זה המחדש כעת את פניו. המדריכה תחיה תמרי כיהנה כשליחת חינוך מטעם הסוכנות היהודית במוסקבה ובערי הטבעת, הייתה מעורבת בפרויקטים חינוכיים במדינות הבלטיות וברוסיה הלבנה. תחיה התגוררה במוסקבה שנתיים וחצי והיא מקורבת מאוד לגופים היהודיים במקום ומקיימת איתם קשר קבוע. טיול בהדרכתה יעשיר את הידע של המטייל והמפגש עם המקומות המוכרים לה יעצימו את החוויה.
טיולנו מתקיים בעונת הקיץ אשר במהלכה השמש שוקעת מתחת לקו האופק למשך פרק זמן קצר, ועל כן חשיכה של ממש איננה משתררת. השם הידוע של תקופה זו הוא לילות לבנים.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
18/08/15 27/08/15 2270 $ תחיה תמרי בהרשמה
טיול שומרי מסורת לפורטוגל – בעקבות האנוסים, 8 ימים
למידע נוסף

טיול שומרי מסורת לפורטוגל – בעקבות האנוסים, 8 ימים

טיול מאורגן לפורטוגל: הקדמה
פורטוגל, המדינה המערבית ביותר ביבשת אירופה, אשר נזנחה ונעלמה מתודעת הציבור במשך שנים רבות, חוזרת ובגדול. מי שהייתה "נסיכת הימים" וחלקה עם ספרד את העולם החדש, הולכת והופכת ליעד תיירות מאתגר ומרתק שבו ישן בצד חדש, מסורת בצד קידמה. לנו, כישראלים, "גילוי" פורטוגל מוסיף נדבך נוסף להכרתנו את עברו המרתק של העם היהודי – האנוסים בפורטוגל אשר במשך למעלה מחמש מאות שנה שמרו על הגחלת וחלקם חזר לאחרונה ליהדות. נפגוש בעבר המרתק, נבקר בארמונות ומבצרים בני מאות שנים ונטייל באתרים מודרניים בני זמננו המרתקים לא פחות.

הטיול מתאים לשומרי מסורת

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
25/05/15 01/06/15 1755 € צוות בריזה בהרשמה
טיול לבלארוס וליטא, מסע אל מקורות היצירה היהודית, הציונות והזמר העברי
למידע נוסף

טיול לבלארוס וליטא, מסע אל מקורות היצירה היהודית, הציונות והזמר העברי

"מאין נחלתי את שירי"
מסע אל מקורות היצירה היהודית, הציונות והזמר העברי
בין בלארוס וליטא, בין מינסק ווילנה
י"ח –כ"ו בתמוז תשע"ה, 5-13 ביולי 2015


הטיול שלנו אל בלארוס וליטא הוא טיול מיוחד ושונה. במהלכו נראה את הנופים המיוחדים של בלארוס וליטא ואתריהן ההיסטוריים, אך גם נשים דגש על סיפור היצירה והיוצרים היהודים, גיבורי התרבות שהגיעו ממקומות אלה. נתוודע אל מרכזי החכמה וההלכה היהודית, נבקר במוקדי ראשית הציונות, ונראה את כור מחצבתם של גדולי השירה והתרבות שצמחו כאן.

בין השאר נספר על המשוררים ביאליק, לאה גולדברג, יל"ג, הירש גליק, סוצקובר ופוגל, הצייר מרק שאגאל, המנהיגים בן גוריון, ברל כצנלסון, ויצמן, מניה שוחט ומנחם בגין; גדולי התורה ר' ישראל מאיר הכהן מראדין הוא ה"חפץ חיים", ר' יצחק אלחנן ספקטור, הנצי"ב ועוד רבים. על כולם נשמע, בתיהם של כמה מהם נפקוד, ואת שירי המשוררים שבהם נשיר במהלך הנסיעות, בביקורים באתרים, ובאירועי סיפור ושיר, "הרצאות מזמרות" שנקיים בערבים בבתי המלון.

שיהיה לנו טיול מרגש ומהנה.
מהצוות, תחיה ועפר.

תחיה תמרי – מדריכת הטיול. עוסקת בהנחלת הלשון ומתמחה בטיולים בעקבות העולם היהודי של מזרח אירופה.
עפר גביש - הנחיית שירה וסיפורי הזמר. מוסיקאי, חוקר תולדות הזמר העברי, ומי שפיתח את הטיול המזמר.

הטיול מתאים לשומרי מסורת

*הנחת רישום מוקדם, 70 יורו לאדם לנרשמים עד 15.4.15*

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
05/07/15 13/07/15 1760 € תחיה תמרי ועפר גביש בהרשמה
טיול שומרי מסורת, 8 ימים בדרום צרפת האחרת
למידע נוסף

טיול שומרי מסורת, 8 ימים בדרום צרפת האחרת

בחבלי הדורדון, הלוט ולנגדוק רוסיאון

ברוכים הבאים אל דרום צרפת- אחד מהאזורים הקסומים והיפים ביותר ביבשת אירופה.
דרום צרפת הקסומה מכילה הכל מהכול: הרים, ים, ערים מרשימות, עיירות עתירות אמנות והיסטוריה מפוארת. ניתן ליהנות ממסלולי הליכה מגוונים וכן מטיולי שייט מקסימים וכמובן איך אפשר בלי מחוז דורדון המפורסם אשר משתרע על מרבית שטחה של פריגור. זהו חבל ארץ הממוקם בין הרי הפירנאים ועמק הרון , בין האוקיאנוס ובין הים.
זהו אזור שטוף שמש, רווי באתרים היסטוריים, נופים מרשימים, כפרים ציוריים קטנים וכמובן מעל לכל- המטבח הצרפתי המשובח. טירות ונהרות, מערות נטיפים ומערות האדם הקדמון, כפרים תלויים וכנסיות מבוצרות והאוכל - כל אלה הפכו את האזור לאחד האהובים ביותר על הצרפתים ועל מטיילים מכל העולם אשר גילו אותו לאחרונה וגם אנו נהנה מכל זה במסגרתו של טיול מאורגן לצרפת.
התכנית מבוססת על 2 בתי מלון בלבד וארוחות כשרות בכל ימי הטיול!

מועד טרם נקבע
טיול מאורגן לאלזס לורן קהילות שו
למידע נוסף

טיול מאורגן לאלזס לורן קהילות שו"ם 8 ימים

הטיול מתאים גם לשומרי מסורת

נהר הריין הזורם משוויץ צפונה , מפריד בין צרפת וגרמניה והמשכו בים הצפוני.
בעמק הריין בו זורם הנהר הגדול התפתחו תרבויות מגוונות, ביניהן גם אלה הקשורות ליהדות. עיירות ימי ביניימיות, לצד ערים גדולות,כפרים וחוות בודדות השוכנים במעבה היער ובעמקים הפסטוראלים.
ממערב צופים על העמק הרי הווז' המיוערים בעוד מצידו המזרחי מצוי היער השחור ובניהם דרך היין המתפתלת בין כרמי יין הצובעים את המדרונות בירוק.
בעמק זה נולדה "יהדות אשכנז" והתפתחו מרכזים תורניים חשובים ומשפיעים:
שפייר, וורמס(ורמייזא), מיינץ(מגנצא).
במהלך הטיול לאלזס לורן נעבור בערים ובעיירות מענינות כמו מץ, ננסי ,היידלברג, קולמר , אוברניי כאשר גולת הכותרת היא בירת הפרלמנט האירופי: שטרסבורג היפה.

מועד טרם נקבע
לילות לבנים - 9 ימים לשומרי מסורת במוסקבה וסנט פטרסבורג
למידע נוסף

לילות לבנים - 9 ימים לשומרי מסורת במוסקבה וסנט פטרסבורג

טיול מאורגן לרוסיה שומרי מסורת במוסקבה וסנט פטרסבורג: הקדמה

טיולנו מתקיים בעונת הקיץ אשר במהלכה השמש שוקעת מתחת לקו האופק למשך פרק זמן קצר, ועל כן חשיכה של ממש איננה משתררת. השם הידוע של תקופה זו הוא לילות לבנים.
מוסקבה וסנט פטרסבורג מסמלות, יותר מכל, אחת את האימפריה הקומוניסטית של ברית המועצות והשניה את שלטון הצארים. במהלך הטיול לרוסיה נתחקה אחר סמלי מסך הברזל והתרבות החדשה שהתפתחה לאחר מכן. הטיול כולל ביקור בקרמלין, בכיכר האדומה, במוזיאונים המשמרים את אוצרות הצארים, בגלריות מרשימות, בתחנות המטרו המרהיבות, בארמונות המפוארים של סנט פטרבורג, במוזיאון ההרמיטאז', בכנסיות העתיקות ששופצו מחדש ובאתרים רבים נוספים של התרבות הרוסית; חדש מול ישן.
במסגרת הטיול המאורגן לרוסיה, פרק מיוחד יוקדש לביקור בבתי הכנסת. נלמד על העולם היהודי שהיה ועל זה המחדש כעת את פניו. המדריכה תחיה תמרי כיהנה כשליחת חינוך מטעם הסוכנות היהודית במוסקבה ובערי הטבעת, הייתה מעורבת בפרויקטים חינוכיים במדינות הבלטיות וברוסיה הלבנה. תחיה התגוררה במוסקבה שנתיים וחצי והיא מקורבת מאוד לגופים היהודיים במקום ומקיימת איתם קשר קבוע.טיול בהדרכתה יעשיר את הידע של המטייל והמפגש עם המקומות המוכרים לה יעצימו את החוויה.

מועד טרם נקבע
טיול לבירות מרכז אירופה ושמורות הרי הטטרה, 9 ימים
למידע נוסף

טיול לבירות מרכז אירופה ושמורות הרי הטטרה, 9 ימים

טיול מאורגן למרכז אירופה

הטיול מבוסס על טיסות אל על.
את הטיול נתחיל בוינה ונסיים בבודפשט. שתי בירות חשובות במרכז אירופה, ומהיפות והמרתקות שבהן.
נתמקד בטיולי טבע יפהפיים:
סלובקיה גובלת בצ'כיה, פולין, אוקראינה, אוסטריה והונגריה ובה בולטים הרי הטטרה הנישאים מעל 2500 מ' מעל פני הים. הענין העיקרי בטיול זה הוא מפגש עם נופי מרכז אירופה הכפריים, נהרות שוצפים ופסגות נישאות בנופי יער.בשילוב עם מרכזי התרבות שהזכרנו קודם.

כשרות
לאלה השומרים כשרות הותאם הטיול כך:
ארוחות הערב בבתי המלון יערכו על בסיס צמחוני או דגים,
ארוחות הצהרים יהיו על בסיס סנדוויצ'ים שיוכנו במהלך ארוחות הבוקר מלחם שמספק בית המלון (לחם נקי
משומנים כלשהם) ובהם יהיו טונה ממרחים וגבינות מהארץ.
ארוחות שבת יערכו בבית חב"ד בברטיסלאבה.
בשבת יערכו טיולים רגליים בלבד.
חשוב לדעת: לאלה שאינם שומרי כשרות יוגש במלון אוכל רגיל, בוקר וצהרים, אבל כל חברי הקבוצה יהנו מסנדוויצ'ים בצהרים וארוחות שבת בבית חב"ד.

מועד טרם נקבע
טיול מאורגן לגיאורגיה לשומרי מסורת, כולל אזור סוונטי
למידע נוסף

טיול מאורגן לגיאורגיה לשומרי מסורת, כולל אזור סוונטי

טיול מאורגן לגיאורגיה לשומרי מסורת: הקדמה

אם אתם מחפשים טיול עומק לשומרי מסורת, נופים מלאי הוד והדר, לצד מפגשים אנושיים בלתי אמצעיים, ימים מנוצלים מבוקר עד לילה. אם אתם מבקשים לשמוע ולחוש את פעימות הלב של גיאורגיה... זה הטיול עבורכם !!!
גיאורגיה נמצאת בצומת דרכים בין יבשות אירופה לאסיה ודרך המשי העוברת דרכה מהווה קשר תרבותי המחבר בין מזרח למערב. נטייל בנופים עוצרי נשימה של הרי הקווקז הנישאים, כולל חבל סוונטי הנידח שבמערב הקווקז הגבוה. זהו טיול שהוא חויה בלתי נשכחת שמפעילה את כל החושים, ניחוחות החיים, הנופים המרהיבים, הרועים וצלילי העדרים, מפגשים אנושיים וביקור באתרים ומקומות יחודיים.

מועד טרם נקבע
טיול שומרי מסורת לאוקראינה, 10 ימים
למידע נוסף

טיול שומרי מסורת לאוקראינה, 10 ימים

טיול מאורגן לשומרי מסורת לאוקראינה - מסע במחוזות העולם היהודי  
זוהי תכנית הטיול לאוקראינה לקיץ הקרוב. זהו טיול מאורגן לשמורי מסורת המתמקד בפרשיות נבחרות מתולדות עמנו: חסידים ומתנגדיהם, סופרים וציירים, משכילים וציונים. כאן צמח הישוב הגדול של המאה-20, זהו המקום בו קמה לתחיה התרבות  העברית  וממקום זה התפלגה ציוויליזציה יהודית  חדשה – הגירה המונית לאמריקה ועליות ציוניות. במסגרת הטיול המאורגן לשומרי מסורת לאוקראינה נפגוש יוצרים ויצירותיהם. ביאליק, עגנון,  ברנר, אצ"ג  אפלפלד,איציק מאנגער, שלום עליכם, שמשון מלצר, הבעל שם טוב, לוי יצחק מברדיצ'ב, רבי נחמן מברסלב ורבים אחרים  שהשפעתם ניכרת בקרבנו עד היום. נפגוש  את משכילי אודסה. את שושלות החסידים. את השטייטעל  הגליצאי,  את בורות ההרג בשואה. כיאה לטיולים באוקראינה בדרכינו נעבור נהרות ופלגים, הרים יערות ועיירות. נתעכב גם על ההיסטוריה של אוקראינה ויוצריה. זהו טיול לאוקראינה וזהו מסע המתאים לכולם: דתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים. מסע אל ערש הציונות.

מרצה אורחת, נילי בן ארי. מרצה לספרות.חברת קיבוץ טירת צבי.

 

מועד טרם נקבע
טיול לרוסיה לשומרי מסורת סנט פטרסבורג - מוסקבה, 9 ימים
למידע נוסף

טיול לרוסיה לשומרי מסורת סנט פטרסבורג - מוסקבה, 9 ימים

טיול מאורגן לרוסיה שומרי מסורת: סנט פטרסבורג - מוסקבה

במסגרת נטיול לרוסיה, שתי הערים בהן נבקר, מקפלות בדפי ההסטוריה שלהן את קורותיה של האימפריה הקומוניסטית של ברית המועצות ושלטון הצארים. במהלך הטיול שומרי מסורת שלנו נתחקה אחר סמלי מסך הברזל והתרבות החדשה שהתפתחה לאחר מכן; החל בקרמלין  ובכיכר האדומה והמשך במוזיאונים העשירים בהם נאספו סמלי התרבות המערבית של המאות האחרונות באופן מרשים, לרבות יצירות מופת נדירות.

במסגרת הטיול לשומרי מסורת שלנו ברוסיה פרק מיוחד יוקדש לביקור בבתי הכנסת ולימוד על העולם היהודי בעבר וזה המחדש כעת את פניו. המדריכה תחיה תמרי כיהנה כשליחת חינוך מטעם הסוכנות היהודית במוסקבה ובערי הטבעת והייתה מעורבת בפרויקטים חינוכיים במדינות הבלטיות וברוסיה רבתי.

מועד טרם נקבע
טיול לשומרי מסורת לאוקראינה, 10 ימים
למידע נוסף

טיול לשומרי מסורת לאוקראינה, 10 ימים

טיול לשומרי מסורת לאוקראינה

אוקראינה- כל כך קרובה ועם זאת בלתי מוכרת. כאן התחילה רוסיה הגדולה וכאן גם צמח הישוב היהודי הגדול של המאה ה-20. ארץ מפגש בין יוון העתיקה (אודסה) אוסטריה (לבוב וצ'רנוביץ) רוסיה ופולין. אוקראינה היא גם ארץ הנופים של פודולליה, גליציה, ובוקובינה. ארץ של עבר לאומי ותרבותי מגוון וחצוי. המקום בו קמה לתחייה התרבות העברית וממנו, בתחילת המאה ה-20 התפלגה ציוויליזציה יהודית חדשה- הגירה המונית לאמריקה ועליות ציוניות לארץ ישראל. הטיול המאורגן לשומרי מסורת לאוקראינה יעקוב אחר פרשיות נבחרות מתולדות עמנו ואחרי יוצרים יהודים, כמו: ביאליק בז'יטומיר ובאודסה, עגנון בבוצאץ ובלבוב, שלום עליכם בקייב ובאודסה, מנדלי מוכר ספרים בברדיצ'ב ואודסה, הבעל-שם-טוב במז'יבוז', רבי נחמן באומן, רבי לוי יצחק מברדיצ'ב, אפלפלד ואיציק מאנעגר בצרנוביץ ורבים רבים אחרים שהשפעתם ניכרת בתוכנו עד היום. זה אינו מסע קל, אך הוא מרגש ומפתיע בעוצמתו, הוא מחבר אותנו בעבותות לחיים שהיו שם פעם. המסע מתאים לכל חלקי הציבור, דתיים כחילוניים, צעירים ומבוגרים. מסלול זה של טיול לשומרי מסורת לאוקראינה מקפל בתוכו הסטוריה, יהדות, ציונות, טבע ונופים בערים עתיקות, נהרות ויערות עבותים. הטיול מתאים גם לשומרי מסורת

מועד טרם נקבע