טיולים גדולים בקבוצות קטנות03-5440005

 

  צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • יש להזין שם
  שם מלא:
 • יש להזין טלפון
  טלפון:
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
 • Invalid Input
  הערות
 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

טיול גיל הזהב לדרום איטליה -8 ימים בין הים הטיראני והים האדריאטי

*טיול לא פעיל*

טיול גיל הזהב לדרום איטליה: הקדמה
כל כך קרוב אך בכל זאת כל כך שונה.
דרום איטליה, ממש בקצה המגף, הוא אזור מגוון עשיר ומיוחד. נטייל בין נופים עוצרי נשימה, כפרים איטלקיים פסטורליים, ערים ציוריות, תופעות טבע מרתקות ואתרים ארכיאולוגים ידועים. ניסע לאורך רצועות חוף מהיפות בעולם ונתענג על האוכל האיטלקי המפורסם.
הטיול מבוסס על 2 בתי מלון בלבד

דרום איטליה | טיול לאיטליה | טיול לדרום איטליה | נפולי


יום 1 : תל אביב – רומא - סורנטו
טיסה ישירה לרומא. לאחר ההגעה נצא דרומה לעבר מונטה קסינו. נעלה ונבקר במנזר ובאתר שהפך לסמל ללחימה קשה ולהקרבה של כוחות הברית במלחמת העולם השניה, בקרב שנקרא: "הקרב על רומא". נמשיך דרומה למלוננו בסורנטו שם נאכל ארוחת ערב.
לינה באזור סורנטו
יום 2 : סורנטו – נאפולי – קפרי - סורנטו
היום יוקדש לאי החלומות – קפרי. נשוט מנאפולי לאי קפרי, נעלה ברכבל למונטה סולארה "הר השמש" ונצפה על האי ועל אזור מפרץ נאפולי. נבקר בעיירה אנאקפרי ונשוטט בין סמטאות העיירה הציורית. נבקר בווילה סן – מיקלה ונשמע את סיפורו של אקסל מונטה. נחזור בשייט לסורנטו ואל המלון לארוחת ערב.
לינה באזור סורנטו

יום 3 : סורנטו – פומפיי – רוולו – אמלפי - סורנטו
את שעות הבוקר נקדיש לאתר הארכיאולוגי המפורסם פומפיי. נראה את שער הכניסה המפואר, המבנים הציבוריים, בית המרחץ והווילות של עשירי פומפי ובהן ציורי הקיר והפסיפסים המפורסמים. ניסע ב"דרך החוף האמלפינית", אחת הדרכים היפות בעולם המתפתלת לאורך החוף המצוקי, בין חופים ומפרצים עמוקים, ונעלה אל העיירה ראוולו. נטייל בסמטאות העיר הציורית, נבקר בגן ובווילה צ'ימברונה, ממנה נשקף נוף מדהים. נמשיך לאורך החוף לאמלפי, עיירה קטנה שהיתה מעצמה ימית חשובה. נטייל בעיירה ונבקר בדואומו. חזרה למלוננו לארוחת ערב שלאחריה נצא למופע פולקלור.
לינה באזור סורנטו

יום 4: סורנטו – נאפולי – וזוב –פוזיטאנו - סורנטו
בבוקר ניסע לנאפולי בירת דרום איטליה, נערוך סיור פנורמי ונבקר במוזיאון הארכיאולוגי של נאפולי, אחד המוזיאונים החשובים ובו אוסף רב של מוצגים מנאפולי ובעיקר מהערים פומפי והרקולינאום שנהרסו בשנת 72 לספירה. נסייר ברחובות המרכזיים ונתעכב בכיכרות המרשימות, וכמובן בכיכר פלבישטו, המבצר הישן. נכנס לבית האופרה המפורסם אופרה סן קרלו ונתרשם מהמבנה המיוחד. נמשיך לווזוב, הר הגעש הפעיל הבולט גבוה מעל נאפולי. נעלה על ההר ה"מעשן" ממנו ישנן תצפיות מרהיבות. בדרכנו לבית המלון נעצור לתצפיות מפוזיטאנו. ארוחת ערב ולינה באזור סורנטו.

יום 5: סורנטו – פאסטום – מאטרה - אלברובלו
ניפרד מסורנטו וניסע בין כרמים, עצי זית ופרי לביקור בעתיקות פאסטום ובמוזיאון המקומי. נמשיך בנסיעה למאטרה במחוז בזיליקטה, שבתיה החדשים משובצים במעלה הגבעה, והעיר העתיקה יושבת במורד, כשבתיה נצמדים אל הצוק ויוצרים תמונה מרהיבה. נבקר בבתי המערות החצובים בסלע שבהם התגוררו התושבים במשך מאות שנים, עד שנות ה 50 של המאה ה 20, והיום משמשים כמוזיאון חי ומרכז תרבות. אחר הצהרים נגיע לאלברובולו הידועה בארכיטקטורה של בתי הטרולי המיוחדים. ארוחת ערב בבית המלון.
לינה באזור אלברובלו

דרום איטליה | טיול לאיטליה | טיול לדרום איטליה | נפולי

יום 6: מרטינה פרנקה - קסטל דל מונטה – טראני - אלברובלו
הבוקר ניסע למרטינה פרנקה, עיר שנודעה כעיירה בארוקית שייחודה הם צבעם של בתיה, הצבועים לבן ומשרים אווירה נינוחה ומיוחדת על המטייל בה. נמשיך בנסיעה בעמק שגם בו פזורים בתי טרולי לכיוון עיירת החוף פוליניאנו המתגאה במערות ש"חצב" הים בסלע. בעיירה גם בטוחים כי הגלידה שלהם היא הטובה ביותר באיטליה ואנו נאלץ לבדוק זאת באופן אישי. משם ניסע לטראני, עיירה המתגאה בקתדראלה היפה שלה. נחזור למלון לארוחת ערב. 

לינה באזור אלברובלו

יום 7: אלברובלו – לצ'ה –  אלברובלו

הבוקר נסייר בארבלובלו, על בתיה היחודיים. נבקר בהם ונתרשם מצורת החיים המיוחדת הזו. נמשיך ללצ'ה, שנודעה בעבר כבירת הבארוק של חבל פוליה. נסייר בעיר לראות את מבני הציבור החשובים שלה כולל האמפיתיאטרון העתיק והמונומנטים הברוקיים. ארוחת ערב לינה באלברובלו.

יום 8: אלברובלו – בארי – רומא – ישראל
בשעות הבוקר ניסע לבארי המהווה את המרכז הכלכלי השני בחשיבותו בדרום איטליה, וידועה במיוחד בזכות נמל הים והאוניברסיטה שלה, וכמו כן בשל היותה עירו של ניקולאס הקדוש, הדמות שמהווה את המקור לסנטה קלאוס. נסייר בעיר העתיקה, הנמל והקתדרלה.
בשעות הערב נטוס מבארי לרומא ומשם בטיסת המשך לישראל.

 

(*) הערה:
ייתכנו שינויים בסדר הביקורים

טיול מאורגן לדרום איטליה

רישום ודמי קדימה
ההרשמה באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל ולוודא טלפונית שאכן הגיע. כל טופס רישום מלווה בתשלום מקדמה על סך 150 € המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון. נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה לכל מדינה.

שער הדולר / יורו : נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .

אופן ותנאי תשלום בטיולי בריזה
התשלום יתבצע באחת מהדרכים הבאות:
• באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.
• בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד, יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום. על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש.

** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **
דמי ביטול
מיום ההרשמה ועד 30 יום לפני היציאה לטיול – 100€
• 14-29 יום לפני היציאה לטיול - 500€
• 7-13 ימים לפני היציאה לטיול – 800€
• 3-6 ימים לפני היציאה לטיול – 1500€
• פחות מ-3 ימים לפני היציאה לטיול - מלוא מחיר הטיול

מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)


ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך המון כסף !!!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-60 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון
כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות.

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה
אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.


לתשומת לבכם
• בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
• למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
• הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

טיול נעים מצוות בריזהב

 

לכל הטיולים המאורגנים לאיטליה לחצו כאן

 

לכל הטיולים המאורגנים לגיל הזהב לחצו כאן

צור קשר

 • יש להזין שם
 • יש להזין טלפון
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
 • Invalid Input

* השאר פרטי התקשרות ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!