צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • יש להזין שם
  שם מלא:
 • יש להזין טלפון
  טלפון:
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
 • Invalid Input
  הערות

 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

חברות נוספות בקבוצת איילה

טיולים מאורגנים לספרד

טיולים מאורגנים לספרד מאפשרים לכם ליהנות מכל המגוון העצום והבלתי רגיל שיש לארץ הזו להציע, מבלי לבזבז זמן, ומבלי ללכת לאיבוד בתוך כל השפע התיירותי והתרבותי של ספרד. לא בכדי קיימים סוגים אחדים של טיולים מאורגנים, ומומלץ לבחור את סוג הטיול על פי עונת השנה, ועל פי תחומי העניין. אם אתם אוהבים נופים וטבע, כי אז הטיול לארץ הבאסקים ולפירנאים הוא הטיול המתאים לכם. אם אתם מחפשים מפגש עם תרבויות - הטיול המאורגן לוולנסיה ואנדלוסיה יתאים לכם יותר. טיול מאורגן לצפון ספרד, עם דגש על היסטוריה ואמנות, מתאים יותר לשוחרי התרבות מביניכם. לא משנה איזה סוג של טיול בחרתם, אין ספק שטיול מאורגן לספרד הוא הדרך המובטחת למצות את הזמן שלכם באופן מיטבי, ומוצלח ביותר.

 לקבלת מידע והצעות השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם מיד: צור קשר

טיולים מאורגנים לספרד

הפירנאים,מפיקוס ד'אירופה לארץ הבסקים,11 ימים
למידע נוסף

הפירנאים,מפיקוס ד'אירופה לארץ הבסקים,11 ימים

טיול מאורגן לספרד וצרפת 

לפניכם תכנית מרתקת לסיור באחד האזורים הפחות מתויירים על ידי המטייל הישראלי, אך המהווה יעד מועדף לתיירים במיוחד מארצות אירופה בשל רבגוניותו. אנו "נטעם" מהרבגוניות הזו: במסגרת הטיול המאורגן לספרד וצרפת אנו נטייל בשמורות טבע מהממות בספרד ובצרפת בשילוב ג'יפים, רכבלים וטיולים רגליים, נפגוש את הבסקים משני צדי הגבול, נבקר בעיירות דייג וערי קייט מפורסמות, "ננוע" על קטעים של דרך הצליינים המפורסמת ביותר באירופה ונבקר בעיר העלייה לרגל לורד. לא נפסח על האמנות המקומית: גוגנהיים, דאלי, גאודי ועוד.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
27/05/14 06/06/14 1795 € שחר זיו בהרשמה
17/07/14 27/07/14 1795 € אבי בר אייל ד"ר בהרשמה
25/09/14 05/10/14 1895 € צוות בריזה בהרשמה
טיול מאורגן לספרד: ולנסיה –אנדלוסיה -מדריד, 11 ימים
למידע נוסף

טיול מאורגן לספרד: ולנסיה –אנדלוסיה -מדריד, 11 ימים

טיול מאורגן לספרד: הקדמה

11 ימים של מפגש תרבויות בחצי האי האיברי

לספרד פנים רבות ומגוונות. סיור זה נע בין חופי הים התיכון ומדריד בירת ספרד .

בין אזור הנופש של הים התיכון, ובין הכפרים וההרים של מרכז ספרד, כשבדרך נבקר בערים עשירות במונומנטים ובאתרים מפוארים, כמו גרנדה המתהדרת בעברה המפואר וולנסיה המדגישה דווקא את המודרניזם . חצי האי האיברי היה האזור בו נפגשו שלש הדתות הגדולות: יהדות, נצרות ואיסלם, תוך כדי מאבקים וקרבות מצד אחד ובניית תרבות עשירה ומעניינת מצד שני. נתמקד באתרים החשובים ובנושאי גיאוגרפיה והיסטוריה, אמנות וארכיטקטורה, יהדות ואיסלם.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
22/05/14 01/06/14 1860 € צוות בריזה בהרשמה
19/06/14 29/06/14 1860 € צוות בריזה בהרשמה
17/07/14 27/07/14 1860 € צוות בריזה בהרשמה
21/08/14 31/08/14 1860 € צוות בריזה בהרשמה
11/09/14 21/09/14 1860 € גיורא ברק בהרשמה
09/10/14 19/10/14 1860 € גיורא ברק בהרשמה
טיול מאורגן לאנדלוסיה היפה, 9 ימים בדרום ספרד
למידע נוסף

טיול מאורגן לאנדלוסיה היפה, 9 ימים בדרום ספרד

מסע מרתק אל דרומה של ספרד, אל חבל אנדלוסיה. טיול של טבע, היסטוריה ותרבות. באזור זה נוצר במשך מאות בשנים חיבור ייחודי בין שלוש הדתות המונותאיסטיות הגדולות, יהדות, נצרות ואיסלם. תוצר החיבור הזה, היתה, בין השאר, התקופה הידוע בשם "תור הזהב" של יהדות ספרד.
יהודים חיו בספרד במשך מאות שנים ולקחו חלק פעיל בכל תחומי החיים. כל זה הסתיים בשנת 1492 עם גרוש ספרד, שבא בתום מאה שנים של רדיפות והתעמרות. בעידן תור הזהב פעלו בספרד ענקי הרוח שבעקבותיהם נטייל: הרמב"ם, הרמב"ן, שלמה אבן גבירול ועוד.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
07/05/14 15/05/14 2250 € נורית רז בהרשמה
טיול לספרד ולנסיה–אנדלוסיה-קאדיס- מדריד 11 ימים
למידע נוסף

טיול לספרד ולנסיה–אנדלוסיה-קאדיס- מדריד 11 ימים

טיול מאורגן לספרד: קרנבל קאדיס – דרום ספרד,  11  ימים של מפגש תרבויות בחצי האי האיברי

לספרד פנים רבות ומגוונות.
בטיול זה תגלו את דרום ספרד (אנדלוסיה) וכל המיוחד שבה, דרך נופיה, תרבותה המיוחדת והפסטיבלים המקומיים.
מחופי התכלת של הים התיכון נמשיך בנופי כפרים, שדות וחורשים. את המיוחד באזור זה נגלה דווקא בערים העתיקות, שעבר המפואר השאיר לנו מונומנטים מפוארים ובעלי סיפורים מרתקים הקשורים, בחלקם, גם בעברן של קהילות ספרד. מגרנדה המתהדרת בעברה המפואר וולנסיה המדגישה דווקא את המודרניזם, נילמד על המפגש המרתק שהתרחש ממש כאן, בחצי האי האיברי, בין שלשת הדתות הגדולות: יהדות, נצרות ואיסלם. מאבקים אתניים, מלחמות ואינטריגות ליוו את המפגש הזה, שתוצאתו התרבותית המרתקת הולידה תרבות עשירה ומעניינת.
פעם בשנה, בחודש מרץ, מתקיים הקרנבל של קאדיס, הקרנבל הלאומי של ספרד. הטיול שלנו לספרד מציע לכם לספוג את אווירת החג ולהנות מתהלוכות ססגוניות, קונצרטים ומופעים מוסיקליים מגוונים.

מועד טרם נקבע
טיול מאורגן לאיים הקנריים, 13 ימים
למידע נוסף

טיול מאורגן לאיים הקנריים, 13 ימים

טיול לאיים הקנריים : טיול מקיף, כולל בטנריף (בזמן הקרנבל)  לה פלמה, לנזרוטה וגראן קנריה

הארכיפלג הקנרי הוא בן שבעה איים שיסודם געשי, והם שונים מאוד זה מזה. האיים הקנריים נמצאים באוקיינוס האטלנטי, מערבה לצפון אפריקה. הטיול שלנו לאיים הקנריים מקיף אותם על מורשתם התרבותית המגוונת. התרבות הספרדית אכן השפיעה מאוד על חיי התושבים באיים, אבל אלה חיו שם לפני שהגיעו אליהם הספרדים במאה ה-15.
הטבע באיים יפה וקסום. חופים בצבע שחור, ועד חופים לבנים וזהובים. הרי געש, יערות, אזור של רמה צחיחה שמקורה וולקני, צוקים הנושקים לאוקיינוס. כרמי זיתים ושקדים גדלים באיים, ושדות מוריקים בהם. הטיול המאורגן לאיים הקנריים יגיע לארבעה איים בארכיפלג זה: לה פלמה (La Palma), גראנד קנריה (Gran Canaria), לנזרוטה(Lanzarote) וטנריף (Tenerife)

מועד טרם נקבע