צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • יש להזין שם
  שם מלא:
 • יש להזין טלפון
  טלפון:
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
 • Invalid Input
  הערות

 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

חברות נוספות בקבוצת איילה

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיולים מאורגנים לאיטליה ארץ המגף המפורסמת נחשבים למהנים במיוחד, עשירים ומגוונים. במסגרת הטיול שלנו נוכל ליהנות משפע עצום של היסטוריה, תרבות, אומנות ועוד . וכל זאת, באופן מתוכנן כך שלא יתבזבז זמן יקר על אתרים לא חשובים, ומבלי ללכת לאיבוד בתוך כל ה- "מגף". איטליה ענקית ומזמנת אינספור חוויות ולא ניתן להקיף את כל כולה בטיול אחד בלבד. על כן אנו מעמידים לרשותכם טיולים שונים, מסלולים מגוונים כך שתוכלו לבחור את הטיול על פי תחומי העניין שלכם, ועל פי התאריך ועונות השנה. כך למשל, אם אתם חובבי אומנות, אזי טיול מאורגן לאיטליה, המתמקד במורשת האומנותית המפוארת שלה, הוא הטיול המתאים בשבילכם. אם אתם מעדיפים לשאוף את מלוא הנוף והטבע במדינה, אזי טיול המתמקד בצפון איטליה, על כפריה הציוריים ואגמיה הקסומים, יהיה מושלם בשבילכם. אפילו לחובבי הקולינריה תפרנו טיול מאורגן שעיקרו בעקבות יצירות האוכל האיטלקי המשובח- פטריות הכמהין, גבינת הפרמז'ן ועוד. לאמיתו של דבר, בכל הטיולים המאורגנים לאיטליה אנו מקפידים לתכנן מסלולים שיעניקו לכם איזון נכון בין נופים, תרבות, אומנות והיסטוריה. כך שבכל מקרה מובטחת לכם טעימה, גם אם חלקית, ממה שיש לאיטליה הנפלאה להציע.

 לקבלת מידע והצעות השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם מיד: צור קשר

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לסיציליה אי השמש -כולל האיים הליפאריים, 7 ימים
למידע נוסף

טיול מאורגן לסיציליה אי השמש -כולל האיים הליפאריים, 7 ימים

טיול מאורגן לסיציליה: הקדמה

המטייל הישראלי הפך בשנים האחרונות ל"אנין" יותר בכל הקשור לסיוריו בעולם. לא עוד “ שלוש ארצות בשבוע", אלא סיורים ממוקדים ומלאי עניין. כך הדבר לגבי המסלול המרתק שלפניכם, מסלול מעמיק בסיציליה, הגדול באיי הים התיכון. זהו טיול מרתק, מגוון ועשיר בנופים, טעמים וריחות, בו נצעד בעקבות שליטים וכובשים שהותירו מורשת מרהיבה, המשלבת את תרבויות הים התיכון.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
11/06/14 17/06/14 1365 € צוות בריזה בהרשמה
03/09/14 09/09/14 1365 € אלי שנהב בהרשמה
טיול מאורגן לדרום איטליה, 8 ימים
למידע נוסף

טיול מאורגן לדרום איטליה, 8 ימים

7 ימים/7 לילות בדרום איטליה: טבע, עיירות על קו החוף, קאפרי ועוד

דרומה של איטליה אינו דומה במאום לצפונה.
נפגוש כאן סגנון חיים ים תיכוני, ערים עתיקות הבנויות במקומות אסטרטגיים לאורך החוף האמלפי, נשוט לקאפרי ונהנה מהמטבח המקומי העשיר.

הטיול לדרום איטליה מבוסס על 2 בתי מלון בלבד

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
20/05/14 27/05/14 1745 € רונית אתרוג מובטח
10/10/14 17/10/14 1835 € דורית לוי בהרשמה
טיול גיל הזהב, תרבות ונוף לצפון איטליה, 9 ימים
למידע נוסף

טיול גיל הזהב, תרבות ונוף לצפון איטליה, 9 ימים

לא רחוק מדי, בליבה של אירופה, נמצא את ארץ האגמים לרגלי רכס האלפים ששוליו נקראים הרי הדולומיטים בשל הרכב המסלע שלהם. באזור קסום וירוק, עשיר במים ורווי במיתוסים והיסטוריה,  כמו גם בעירות ציוריות  וערים , מן היפות שיש באירופה, יתנהל הטיול המאורגן שלנו לצפון איטליה.

** הטיול מבוסס על לינה בשלושה בתי מלון בלבד.                                              

מועד טרם נקבע
טיול סמינר לצפון איטליה, 11 יום
למידע נוסף

טיול סמינר לצפון איטליה, 11 יום

צפון איטליה משופעת בערים קטנות וגדולות שהיו בעבר נסיכויות עצמאיות. כל נסיך שאף להראות את עשרו ונאורותו בכך שרכז סביב חצרו אנשי רוח מכל התחומים ואפשר להם לפעול, כמובן להאדרת שמו. התוצאה היא עושר עצום של יצירות אמנות וארכיטקטורה, ספרות ושירה, מוסיקה ותיאטרון. במסגרת הטיול סמינר נבבקר במרבית הנסיכויות הללו נתרשם מהיצירות ונבדוק את יחסי הגומלין בין הנסיך התומך לאמן הנתמך. במסגרת הטיול לצפון איטליה לא נתעלם כמובן מהנופים המרשימים של האגמים וגם לא מהגסטרונומיה של האזור. כל זה בהדרכת שני מומחים: האחד היסטוריון בוגר הסורבון מומחה לתרבות איטליה והאחר ארכיטקט וגיאוגרף מרצה בתולדות האמנות.


מועד טרם נקבע