טיולים גדולים בקבוצות קטנות03-5440005

 

  צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • יש להזין שם
  שם מלא:
 • יש להזין טלפון
  טלפון:
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
 • Invalid Input
  הערות
 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

טיולים מאורגנים לצרפת

טיולים מאורגנים לצרפת מתבקשים במיוחד, לאור השפע התרבותי, הקולינרי, האומנותי וההיסטורי העצום, שיש למדינה זו להציע. ישנם סוגים אחדים של טיולים מאורגנים לצרפת, השונים זה מזה באופיים ובאורכם. לאוהבי האומנות, מוצע טיול מאורגן בעקבות האומנים הגדולים. לאוהבי הטבע והנוף – ישנם טיולים מאורגנים לאלפים ולפסגות המושלגות. אוהבי הגורמה יוצאים לטיול מאורגן בעקבות המטבח הצרפתי המשובח. היתרון הגדול של טיולים מאורגנים לצרפת הוא כמובן, השפה. הצרפתים ידועים כנאמנים לשפת האם המקורית שלהם, ולרוב אינם דוברי אנגלית. מדריך מקומי, דובר צרפתית על בוריה, מאפשר למטיילים ליצור קשר מיידי ומהנה עם התרבות, המוזיקה, המאכלים והמשקאות הצרפתיים. אין מגבלת שפה. המטייל מתעניין מהו המאכל האופייני למקום – הכל מובן מייד. מטיילת רוצה מאוד לדעת פרטים על מוזיאון היצירות של פסל האהוב עליה – אין שום מכשול בהבנת הנאמר.

בעצם, הטיולים המאורגנים לצרפת משלבים בין סיור בנופים, באתרים היסטוריים, במרכזים לאמנות, ובכך מבטיחים למטייל מפגש מגוון מאוד עם צרפת, ומה שנוצר בה. כל אלה במינימום של טעויות או אי הבנות.

 לקבלת מידע והצעות השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם מיד: צור קשר

טיולים מאורגנים לצרפת

טיול משולב שייט נהרות: 8 ימים נורמנדי - בריטאן – פריס, תרבות ונופי האימפרסיוניסטים
למידע נוסף

טיול משולב שייט נהרות: 8 ימים נורמנדי - בריטאן – פריס, תרבות ונופי האימפרסיוניסטים

הקדמה
טיול שחלקו שייט איכותי, מחבל נורמנדי ובריטאן לפריס והוא משלב את יופי הטבע עם ציוריותן של ערים ועיירות עתיקות - שרידי העבר המפואר של צרפת.
אזור החוף התפתח בייחוד בשנים האחרונות לרגל ציון 70 שנה לנחיתת כוחות הברית על חופי נורמנדי. הטיול המגוון כולל ביקור באי המיוחד סן מישל, בחופים עליהם נחתו כוחות בעלות הברית במלחמת העולם השנייה, כפרים ציוריים וערי חוף. את הטיול נתחיל ונסיים בבירת צרפת, פריז, בה נוכל לטעום מהתרבות הצרפתית במלוא הדרה.

הטיול שלנו כולל:
• בנורמנדי: הונפלר, טרוויל, דוויל, גשר נורמנדי
• ביקור בחוות גבינות בכפר קממבר
• האי מון סן מישל
• דרך המנזרים
• בבריטאן: סן מלו, קנקל, פואנט דה גרואן
• ג'יברני – ביתו של קלוד מונה
• פריס: יום סיור וארוחת ערב לפני הטיסה
• ביקורים במהלך השייט: ארמון ורסיי, רואן - העיר העתיקה, חופי הנחיתה בנורמנדי
• על הספינה אירוח על בסיס פנסיון מלא וערב ריקודים
• אירוח חצי פנסיון בשאר הימים

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
18/10/16 25/10/16 2375 € יעל הרמלין בהרשמה
העיר באפור: קברט ישראלי בפאריס טיול מזמר בפאריס
למידע נוסף

העיר באפור: קברט ישראלי בפאריס טיול מזמר בפאריס

הקדמה
טיול מזמר בפריס בעקבות האתרים המיסתורים, היפים, המיוחדים בהם שרו ויצרו אמנים וזמרים ישראלים.
הטיול המזמר יפגיש אותנו עם הסיפורים, השירים והמקומות המזוהים עם שורה ארוכה של זמרים ואמנים ישראלים, משנות ה-40' וה- 50' ועד היום.
נבדוק כיצד השנסון הצרפתי עשה עליה מפריס לישראל, איפה זה קרה, ומדוע אחרי מטוסי המיראז' והידע הגרעיני, הקוראסון, הבאגט והקפה אולה, הושפעו הזמרים מישראל מהשאנסוניירים הצרפתים ודחקו את הזמר הרוסי ממצעדי הפזמונים.
התרבות של עיר האורות, איב מונטן, אדית פיאף, ז'אק ברל, ז'ורז' מוסטקי, שארל אזנבור, ג'ורג' בראסנס, שהתחברה לריקה זראי, בני אמדורסקי, ישראל גוריון, אבי טולדנו, נתן אלתרמן, חיים חפר ורבים אחרים, מבתי הקפה של מונפרנאס, הבוקונרים של ימי ראשון לאורך הסיין, דרך אולימפיה ועד לקברטים של מונטמרטר.
שבעה ימים של חגיגת טעמים, אתרים, ובעיקר - מוסיקה ישראלית שהתחברה לשאנסונים הצרפתיים. טיול ייחודי שבו נשיר יחד עם חוקר המוסיקה עופר גביש את השאנסונים ש"עשו עלייה" לישראל במקומות בהם הושרו על ידי האמנים הישראלים לראשונה.
לא נפסח על המקומות הידועים בפריס, אבל גם נחווה את פריס האחרת, בהדרכתו של גבי זהר, ונשלים חווית קברט ישראלי בפריס בטיול ייחודי, שונה ואחר מכל הסיורים האחרים שהכרתם בעיר באפור.

את השירים נשיר בעת הביקורים באתרים (היכן שיתאפשר), בנסיעות באוטובוס, ובמלון. במהלך הטיול נקיים שני ערבי שירים וסיפורים בהנחיית גבי ועפר.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
01/08/16 08/08/16 2350 € ד"ר גבי זהר ועופר גביש בהרשמה
מתאים לשומרי מסורת: 8 ימים אלזס לורן וקהילות שו
למידע נוסף

מתאים לשומרי מסורת: 8 ימים אלזס לורן וקהילות שו"ם - סמינר מטייל

הקדמה

נהר הריין הזורם משוויץ צפונה, מסמן את הגבול שבין צרפת וגרמניה וממשיך מערבה עד שנשפך אל הים הצפוני בהולנד. לאורכו נבנתה תרבות רב גונית שהשפיעה על העולם כולו. עיירות ימי ביניימיות מנומנמות לצד ערים גדולות, כפרים ציוריים בצד מרכזי תרבות חשובים. הרי הווז' המיוערים משקיפים מהעבר האחד לעמק הריין, מצדו השני היער השחור ובתווך כרמים המכסים את מורדות ההרים ומקיפים את הכפרים והעיירות ב"דרך היין".

כאן,לפני כאלף שנים, נוצרה" יהדות אשכנז" והתפתחו קהילות גדולות וחשובות שהיו מרכזי תורה שהשפעתם ניכרת עד היום הזה: שפייר, וורמס (ורמייזא), מיינץ (מגנצא).

בטיול נעבור גם במץ, ננסי, היידלברג, קולמר, אוברניי, שטרסבורג ועוד. כאן, ממש בלבה של אירופה, נוכל ליהנות מטיול איכותי ונינוח, המבוסס על מלון אחד. 

  

הטיול שלנו כולל:

- ביקור בקהילות שו"מ

- בשבת, סיור רגלי בסטראסבורג
- ביקור בהיידלברג ובאוקניסבורג
- טיול בהרי הווג'
- סיור בחבל לורן
- סיור בדרך היין
- ביקור בבתי כנסת עתיקים בקולמר ובאוברניי
- שייט בסטרסבורג ועוד.

תכנית מלאה, כל הכניסות כלולות במחיר.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
27/07/16 03/08/16 2175 € תחיה תמרי בהרשמה
8 ימים: אלזס ונהר הריין הרומנטי טיול משולב בשייט
למידע נוסף

8 ימים: אלזס ונהר הריין הרומנטי טיול משולב בשייט

הקדמה

הטיול מבוסס על מלון אחד ושייט מפנק על הריין

נהר הריין הגדול והיפה יוצא משוויץ , זורם בין צרפת וגרמניה, וממשיך ברובו בגרמניה עד שנשפך לים הצפוני בהולנד. לאורכו נבנתה תרבות רב גונית שהשפיעה על העולם כולו. עיירות ימי ביניימיות מנומנמות לצד ערים גדולות, כפרים ציוריים בצד מרכזי תרבות חשובים. הרי הווז' המיוערים משקיפים מהעבר האחד לעמק הריין, מצדו השני היער השחור ובתווך כרמים המכסים את מורדות ההרים ומקיפים את הכפרים והעיירות ב"דרך היין". ממש בלבה של אירופה, נוכל ליהנות מטיול איכותי ונינוח, המבוסס על שני בתי מלון בלבד.3 לילות בשטרסבורג ו 4 לילות על ספינת נהר.


הטיול שלנו כולל:
- סיור מודרך בסטראסבורג
- טיול ביער בשחור
- טיול במונט סנט אודיל ואוברניי
- סיור מודרך בקובלנץ וברודסהיים
- סיור בדרך היין וטעימות
- ביקור בקולמר
- שייט על הריין על בסיס אירוח מלא
- תכנית מלאה, כל הכניסות כלולות במחיר

*הטיול בשיתוף עם העמותה למען החבר הותיק בדרום השרון>>

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
01/07/16 08/07/16 2370 € משה פוירשטיין מקומות אחרונים
ליון והאלפים הצרפתיים: 8 ימי טיול בין הרים ואגמים
למידע נוסף

ליון והאלפים הצרפתיים: 8 ימי טיול בין הרים ואגמים

הקדמה

ליון היא העיר השנייה בגודלה בצרפת, יפה מאוד ועשירה באתרים מרתקים, שוכנת על שני נהרות גדולים- הסון והרון. חשיבותה לתרבות ולכלכלה בצרפת היא רבה מאוד, בזכות מיקומה – בעמק הרון, קרוב מאוד לאלפים הצרפתיים, ל"רמה המרכזית" ולפרובאנס.

עמק הרון הוא גם אחד מאזורי היין היפים והמרתקים בעולם. לאורכו התפתחו המותגים החשובים של היין, הידועים בעולם כולו כמו: בורגון, Cote d’or”" ,“ Cote du Rhone .
הרי האלפים, ההרים הגבוהים באירופה, מהווים אתרי סקי בחורף ואתרי תיירות ידועים ומרתקים בשאר עונות השנה. בטיול זה נחווה ונטייל בכפרים ועיירות מבודדות לצד ערים גדולות, הרים נישאים לצד עמקים וקניונים בהם זורמים נחלים שוצפים.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
12/09/16 19/09/16 1730 € משה פוירשטיין בהרשמה