טיולים גדולים בקבוצות קטנות03-5440005

 

  צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • יש להזין שם
  שם מלא:
 • יש להזין טלפון
  טלפון:
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
 • Invalid Input
  הערות
 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

טיולים מאורגנים לגיאורגיה וארמניה

טיולים מאורגנים לגאורגיה וארמניה הם אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים של 'בריזה טיולים'. ארצות אלו, שרק התעוררו מתוך התרדמה בת עשרות השנים תחת השלטון הסובייטי, מהוות צומת דרכים בין יבשת אירופה ואסיה, ולכן מציעות חוויה יוצאת דופן של מפגש בין מזרח ומערב. למרות שלטון של דיכוי ושעבוד ממנו סבלה שנים ארוכות, הצליחה האוכלוסייה המקומית לשמר את המורשת התרבותית וההיסטורית המרתקת שלה. לכן, חשוב שביקור בארצות אלו ילוו במדריך מקצועי, וזה בדיוק מה שמציעים הטיולים המאורגנים לגאורגיה וארמניה של בריזה. בנוסף, חשוב לזכור שמדובר במדינות לא מפותחות, אשר אפשרויות הלינה והתחבורה שהן מציעות מוגבלות למדי, ובאזורים מסויימים כלל לא קיימות. טיול מאורגן משחרר אתכם מן העיסוק בצד הלוגיסטי של הטיול, ומאפשר לכם ליהנות מכל היופי והעושר שיש לקווקז להציע. כל אחד מן הטיולים המאורגנים לגאורגיה וארמניה משלב באופן מאוזן בין חוויה של נופים עוצרי נשימה , מפגש עם האוכלוסייה המקומית ואתרי מורשת היסטוריים חשובים. תוכלו לבחור בין טיול מאורגן לגאורגיה , ארמניה ואזרבאיג'ן, טיול קצר או ארוך יותר לארמניה וגרוזיה או מסע עומק למחוזותיה של ארמניה בלבד. טיול מאורגן לארמניה בג'יפים בנהיגה עצמית גם אפשרי, לאלו מכם שאוהבים להרגיש את השטח. כך או כך, רק אם תצטרפו לאחד מן הטיולים המאורגנים לגאורגיה של בריזה לחבל ארץ זה, תוכלו להבין מהו מקורה של אותה אגדה גיאורגית עתיקה לפיה הקווקז היה חבל ארץ אותו שמר אלוהים בתחילה, לעצמו.

 לקבלת מידע והצעות השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם מיד: צור קשר

טיולים מאורגנים לגיאורגיה וארמניה

15 ימים לגיאורגיה וארמניה כולל סוונטי והקווקז הגבוה
למידע נוסף

15 ימים לגיאורגיה וארמניה כולל סוונטי והקווקז הגבוה

הקדמה
גיאורגיה וארמניה, ארצות המתעוררות לאחר תרדמה של עשרות שנים תחת השלטון הסובייטי מאפשרות לנו מפגש מרתק בין נופי הקווקז לבין התרבות העכשוית. נגלה כאן כנסיות גאורגיאניות וארמניות המשמרות את ערכיה, שפתה ותרבותה של כל מדינה במעטפת המיוחדת לה. זהו צומת דרכים בין יבשות אירופה לאסיה ודרך המשי העוברת כאן מקיימת קשר תרבותי בין מזרח למערב. נוסיף למורשת נפלאה זו נופים הרריים, נהרות זורמים, מאכלים נהדרים שאת חלקם נלמד להכין ואווירה חמה ותוססת והרי לנו מתכון מושלם להנאה מלאה.
מסלול הטיול

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
24/09/16 08/10/16 2360 $ בועז כהן בהרשמה
 טיול לגיאורגיה 11 ימים- אל הרי הקווקז, כולל חבל סוואנטי
למידע נוסף

טיול לגיאורגיה 11 ימים- אל הרי הקווקז, כולל חבל סוואנטי

הקדמה
הפסגות של הרי הקווקז מפוארות ואדירות, בתוך הרים אלה חבויים מראות מרתקים של פסגות מושלגות, כנסיות עתיקות ומרהיבות, כפרים ציוריים ושווקים תוססים ההופכים אותה לאחת המדינות היפות בעולם. טיול לגיאורגיה, הממוקמת בגבול שבין אסיה לאירופה, הינו מסע בזמן אל מראות ואל תרבות שמשמרת את מסורתה. תושבי גיאורגיה מאמינים שהקווקז הוא חלקת אלוהים קטנה, המכונה "גן עדן". בטיולינו נבקר בטבילסי בירת המדינה, בחבל סוואנטי, חבל ארץ של נופים פראיים עם מגדלי אבן נישאים, נכיר את אזור הר קזבגי וכנסיית השילוש הקדוש שלמרגלותיו, עמק סנו והכפר ג'וטה. מעבר לכך ניפגש עם התושבים הגיאורגיים הגאים, המשמרים מסורת של הכנסת אורחים ומאמינים ש"השמש עולה כשאורח מגיע, ענן מופיע כשהאורח נעלם".

חבל סוואנטי -Svaneti
זהותה של גיאורגיה קשורה קשר הדוק להרי הקווקז, המתווים את גבולה הצפוני ומהווים גבול טבעי בין אירופה לאסיה. חבל סוואנטי היפה, פראי ומסתורי, היה מבודד לאורך ההסטוריה ותושביו שמרו על אורח חיים מסורתי כולל שפה ומנהגים, מאופיין במגדלי אבן ציורים ששימשו להגנה מפני פולשים, המשתלבים להפליא עם נוף הררי, כפרים עתיקים, קרחונים ומסלולי טיול נהדרים בטבע.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
07/09/16 17/09/16 1795 $ יותם יעקובסון מלא