03-5440005

  צור קשר

 • * השאר פרטי התקשרות
  ונציג מטעם החברה יחזור אליך בהקדם!
 • שם מלא:
  יש להזין שם
 • טלפון:
  יש להזין טלפון
 • מייל:
  יש להזין כתובת מייל חוקית
 • הערות
  Invalid Input
 • הצטרף עכשיו
  למועדון הלקוחות שלנו
   
 • יש להזין כתובת מייל חוקית
  מייל:
   
 • יש להזין שם
  שם:
   
 •  
 

טיולים מאורגנים לבולגריה

טיולים מאורגנים לבולגריה כוללים, תמיד, ליווי של מדריך מקומי. היתרון בכך  ברור. קודם כל – השפה אינה מהווה מכשול. שנית - מדובר בהזדמנות ללמוד ולהכיר מקרוב את התרבות המקומית הייחודית של המדינה. חשוב לזכור כי בולגריה השתחררה מהכבלים של התרבות הסובייטית רק בתחילת שנות ה- 90.  המדריך המקומי יוצר מפגש בלתי אמצעי עם הפנים האנושיות של בולגריה. מפגש כזה מאיר את מופעי הפולקלור והמוזיקה הבולגריים באור אמיתי. לא עוד תרבות מטעם הסובייטים, אלא תרבות בולגרית אותנטית. טיולים מאורגנים לבולגריה מדגישים, בביקור בסופיה הבירה, את הקהילה היהודית הענפה שצמחה ופרחה בה. כמובן שאין מדלגים על טיול בכפרים פסטורליים, כנסיות עתיקות ונופי הבלקן הנפלאים. אחד היתרונות של טיול מאורגן בבולגריה הוא המפגש עם אוכלוסיה מקומית חקלאית, באזורים הנראים למטייל "רגיל" כשכוחי אל. טיולים מאורגנים לבולגריה משלבים תרבות עם נופים, היסטוריה עם פולקלור, וזאת באופן מושלם ומאוזן. כך מגיע הביקור בבולגריה לכדי חוויה בלתי נשכחת.

 לקבלת מידע והצעות השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם מיד: צור קשר

טיולים מאורגנים לבולגריה

טיול מאורגן לנשים: 7 ימים בבולגריה – בדגש נופים, טבע והליכות קלות
למידע נוסף

טיול מאורגן לנשים: 7 ימים בבולגריה – בדגש נופים, טבע והליכות קלות

הקדמה

בולגריה מקבלת את התיירות מהמערב תוך מאמץ גדול להציג את מכמני התרבות המיוחדים לה: כפרים עם גגות של רעפי צפחה ובתי עץ ציוריים בתוך נופים פסטורליים, כנסיות גרגוריאניות וערים עתיקות. הקומוניזם ששלט גם על המדינה הזו גרם לכיעור בשולי הערים התעשייתיות, אבל שימר, בצורה יוצאת דופן, את האזורים הרחוקים ממרכזי השלטון. בטיול נשלב טיולים רגליים לא קשים לאוהבות הטבע, סדנאות וכן מפגש עם חברי האחווה הלבנה, החוגגים בהרי הרילה את בוא הקיץ.

אופי הטיול ודגשים מיוחדים:
במסלול זה "ריכזנו מאמץ" לעבר המיוחד שיש בבולגריה, שילוב של כפרים החיים עד היום באורח חיים של המאות הקודמות, על עיסוקיהם ופרנסותיהם המיוחדים, וזאת בשילוב טיולים בטבע הבלתי פגוע, בהרי רילה, הרודופי והפירין. זהו אמנם טיול המיועד לחובבות הליכה, אבל לא מיועד למיטיבות לכת, כך שכל משתתפת תוכל להנות מטיול טבע במיטבו. כמו כן נשלב בטיול מדיטציה, שיעור פלדנקרייז, שיעור יוגה והפתעות נוספות.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
15/08/17 21/08/17 1345 € נעמי כפיר בהרשמה
טיול מאורגן לבולגריה: בריזהב - 7 יום דגש נופים וטבע
למידע נוסף

טיול מאורגן לבולגריה: בריזהב - 7 יום דגש נופים וטבע

הקדמה
בולגריה מקבלת את התיירות מהמערב תוך מאמץ גדול להציג את מכמני התרבות המיוחדים לה: כפרים עם רעפי צפחה ובתי עץ ציוריים בתוך נופים פסטורליים, כנסיות גרגוריאניות וערים עתיקות. בטיול זה נבקר באתריה ונופיה של בולגריה, נכיר את התושבים ונטעם ממאכלי המטבח הידועים. הקומוניזם שחלף גם על מדינה זו גרם לכיעור בשולי הערים התעשייתיות, אבל שימר בצורה יוצאת דופן את האזורים הרחוקים ממרכזי השלטון. זה יהיה טיול שהוא חוויה אתנוגרפית ונופית.
טיול זה מבוסס על לינה בשלושה בתי מלון בלבד.

הטיול ואופיו:
הטיול לא קשה פיזית, ומתאים ל"גיל השלישי", זהו מסלול המשלב נופי טבע בהם הרים גבוהים, יערות עד ירוקים ואגמי מים. בטיול צומצמו מקומות הלינה במידת האפשר ונקודת היציאה והסיום אחת היא: בבית המלון או הפנסיון שבעיירה.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך סטטוס
19/06/17 25/06/17 1195 € מיכל בז'רנו, דר' בהרשמה